Aktualności

Festyn Rodzinny i pożegnanie absolwentów przedszkola.

17.06.2024

W dniu 16.06.2024r. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny oraz pożegnanie absolwentów. Wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym rozpoczęła się od przywitania zebranych gości oraz uroczystego poloneza, którego zatanczyły dzieci kończące przedszkole. Zostały też wręczone dyplomy, nagrody i zdjęcia. Następnie mogliśmy podziwiać występy artystyczne dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaśpiewały też piosenki w języku niemieckim i angielskim oraz zagrały na różnych instrumentach. Dalszą zabawę prowadzi zaproszony do przedszkola Wodzirej Grzegorz. Na dzieci i rodziców czekały przeróżne atrakcje miedzi innymi dmuchance, wata cukrową, popcorn, grill, ciasto, kawa czy balony z helem. Tego dnia wszyscy bawili się znakomicie, zarówno dzieci jak i rodzice w dobrych nastrojach zakończyli ten dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego razem czasu. 

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.