Aktualności

Pielgrzymka Pracowników do Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie

03.10.2022

1.10. 2022r. uczestniczyliśmy w pielgrzymce do Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie, gdzie pod ołtarzem znajduje się sarkofag z doczesnymi szczątkami błogosławionej. Zwiedziliśmy domek bł. Karoliny i szliśmy drogą męczeństwa w lesie, gdzie oddała swoje życie Bogu broniąc wiary i godności. Ks. Helmut odprawił Mszę Świętą w intencji dziękczynno-błagalnej za wszystkich, którzy uczestniczą w budowaniu dzieła jakim jest Niepubliczne Przedszkole Katolickie bł. Karoliny.

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.