Aktualności

Święto Rodziny

18.06.2023
Święto Rodziny👩‍👩‍👦‍👦
Dnia 18.06.2023r. w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy festyn na którym, pożegnaliśmy absolwentów naszego przedszkola i świętowaliśmy Dzień Rodziny❤️ 
Spotkanie rozpoczęliśmy wspaniałymi występami przedszkolaków kończących przygodę w przedszkolu oraz wręczeniem dyplomów i upominków.  Kolejnym punktem programu były obchody Dnia Mamy i Dnia Taty.  Przedszkolaki ze wszystkich grup zaprezentowały piękne piosenki, wiersze i tańce dla swoich Rodziców. Spotkanie to było okazja do spędzenia czasu razem oraz wspólnej zabawy przy udziale pana Animatora. Wszyscy doskonale się bawili przy grillu, cieście i kawie. Święto Rodziny to doskonały czas nie tylko dla dzieci ale także dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywów serca, zwłaszcza gdy widzi się swoje dzieci na scenie. Dziękujemy małym aktorom za wspaniałe występy i Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.
 
X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.