Aktualności

Pierwszy dzień wiosny!

21.03.2023

 

MARZANNO, MARZANNO!

TY ZIMOWA PANNO!

ZIMĘ DZIŚ ŻEGNAMY,

A WIOSNĘ WOŁAMY

WIOSNO, WIOSNO, WIOSNO PRZYBYWAJ!!!

 

Dzieci długo oczekiwały nadejścia wiosny. Wspólnie dekorowały sale, uczyły się piosenek i wierszy. W salach zaczęły się pojawiać motyle, biedronki, papierowe i żywe kwiaty. Śpiewając wiosenne piosenki dzieci przywitały wiosnę 21 marca 2023r. Wraz z wychowawcami wybrały się na spacer aby pożegnać zimę, a powitać nową porę roku. Wszyscy byli w radosnych nastrojach.
Dzieci zabrały ze sobą kukłę Marzanny oraz piękne papierowe kwiaty.
Nadszedł moment pożegnania zimy i wszyscy mogli się cieszyć wiosną, choć marcowa pogoda wcale nas nie rozpieszczała.

Ten dzień dostarczył dzieciom wiele pozytywnych wrażeń.

 

 

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.