Aktualności

Spotkanie z Panem Leśniczym

19.10.2023

Nasze przedszkole odwiedził Leśniczy Pan Adam z Nadleśnictwa w Kup.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym zajmuje się leśniczy na co dzień  w swojej pracy, że  głównym zadaniem leśniczego jest dbanie o zwierzęta i sadzenie drzew i pilnowanie o porządek w lesie. Zwrócił uwagę, że człowiek w lesie jest tylko gościem i trzeba się tak zachowywać aby nie naruszać życia zwierząt w lesie mieszkających.  Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się eksponatom zwierząt leśnych. Pan Adam miał bardzo dobry kontakt z przedszkolakami w sposób bardzo humorystyczny opowiadał o wszystkim, co dotyczy zwierząt w lesie i pracy leśniczego.

 

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.