Aktualności

Wycieczka do Nadleśnictwa w miejscowości Kup

13.04.2023

Dnia 13.04.2023r odbyła się wycieczka przyrodnicza do Nadleśnictwa w miejscowości Kup. Głównym celem naszej wyprawy było rozbudzenie  u dzieci zainteresowania leśną przyrodą. Po pełnej wrażeń przejażdżce autokarem na miejscu przywitał nas Pan Leśniczy, który barwnie opowiadał nam o roślinności i mieszkańcach lasu. Z uwagą słuchaliśmy oglądając eksponaty Izby Leśno-Przyrodniczej. Po wysłuchaniu wszystkich ciekawych informacji udaliśmy się na ognisko, gdzie piekliśmy pyszne kiełbaski. Po posiłku odbył się spacer po lesie, gdzie z bliska mogliśmy podziwiać przyrodę. Później wszyscy zadowoleni i bardzo zmęczeni wróciliśmy do przedszkola.

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.