Aktualności

Wycieczka do Papugarni i na salę zabaw.

20.03.2024

Dnia 21.03.2024r. odbyła się wycieczka do papugarni Celem wycieczki było poznanie różnych gatunków papug oraz warunków w jakich żyją. Po krótkiej pogawędce prowadzonej przez pracownika papugarni, dotyczącej nawyków i sposobu życia papug, przedszkolaki mogły nakarmić je oraz dotknąć. Ptaki bardzo chętnie siadały na ramionach, podlatywały do karmienia i pozowały do zdjęć. Papugarnia jest uroczym miejscem do spędzania wolnego czasu i skarbnicą przyrodniczej wiedzy o pięknych i kolorowych ptakach jakimi są papugi. Później wybraliśmy się na salę zabaw „Fajne miejsce” gdzie dzieci bardzo dobrze się bawiły.

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.