Aktualności

Wycieczka do Teatru i Sali zabaw „Dżungla”

27.04.2023

Dnia 27.04.23r dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora do Opola na sztukę ” Idziemy po skarb”. Sztuka opowiadała o przygodach Misia i Tygryska, którzy zapragneli się wzbogacić przez odnalezienie ogromnego skarbu. Jednak okazuje się że to w życiu nie jest najważniejsze i przypominają wszystkim o wartościach, które są najistotniejsze czyli przyjaźni, miłości i rodzinie. Po pięknej sztuce dzieci wybrały się na salę zabaw Dżungla, gdzie radości nie było końca. Później wszyscy szczęśliwi i bardzo zmęczeni wrócili do przedszkola.

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.