Aktualności

Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Opolu

21.11.2023

Dnia 21.11.2023r odbyła się wycieczka edukacyjna do Teatru Lalki I Aktora w Opolu na sztukę pt. „Psiakość. Musical o zwierzęcej miłości”. Przedszkolaki były pod wrażeniem pięknych występów. Przedstawienie opowiadało o niezwykłych przygodach Psiakościa i Wilczka, którzy spotykają na swojej drodze inne zwierzęta. Po przedstawieniu dzieci wraz z Paniami uczestniczyły w bardzo ciekawych warsztatach o Prawach Dziecka, które odbyły się w Bibliotece Miejskiej w Opolu. Wszyscy zadowoleni i wyedukowani wrócili do przedszkola.

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.