Aktualno艣ci

🎈 Dzie艅 Dziecka 🎈

🎈🎊DZIE艃 DZIECKA 🎈🎊

Jeden z najrado艣niejszych dni, na kt贸ry czekaj膮 m艂odsze i starsze przedszkolaki. 🎈🎉🎈W naszym przedszkolu by艂 to dzie艅 wyj膮tkowy, pe艂en wra偶e艅, u艣miech贸w, rado艣ci i niespodzianek.聽Tego dnia pojawi艂o si臋 mn贸stwo zabaw w towarzystwie kolorowych baniek, malowania kred膮, toru przeszk贸d, 聽dmucha艅cy, malowania twarzy, kolorowych balonik贸w czy pysznych lod贸w na deser 🍦 Wszystkim dzieciom w tym tym wyj膮tkowym dniu 偶yczymy du偶o rado艣ci, u艣miech贸w, na ka偶dy dzie艅, by poznawanie 艣wiata by艂o wspania艂膮 przygod膮.

Szanowny U偶ytkowniku!

Je艣li korzystasz z urz膮dzenia przeno艣nego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj si臋 z opcjami dotycz膮cymi ochrony prywatno艣ci w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urz膮dzenia.