Aktualności

Z wizytą u strażaków

07.06.2023

Dnia 07.06.23 Odbyło się spotkanie ze strażakami z OSP Jełowa na którym, uczestniczyliśmy w pokazach strażackich. Przedszkolaki z wielkim zachwytem i zaciekawieniem mogły poznać specyfikę pracy straży pożarnej, umundurowanie oraz niektóre sprzęty jakimi dysponują. Dzieci dowiedziały się że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych, do zalanych domów , powalonych drzew a także ratują zwierzęta. Podczas spotkania strażacy uświadomili dzieciom jak zachować się w sytuacjach zagrażających życiu oraz jak powiadomić służby ratunkowe i udzielić pierwszą pomóc. Wielka radość przedszkolakom sprawiło obejrzenie wozu strażackiego i lanie wody z węży strażackich. Na koniec dzieci podziękowały strażakom i życzyły wytrwałości w codziennych zmaganiach. Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP Jełowa za wspaniałe prowadzenie spotkania.👩‍🚒🧑‍🚒

X

Cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony internetowej czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies. 

 

Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszej strony internetowej, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

 

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje. Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

 

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.